Wynajem łodzi w Chorwacji

wynajem łodzi chorwacja

Pragnąc spędzić urlop na jednym z czterech mórz Chorwacji należy zacząć od wybrania typu jednostki pływającej. Wynajem łodzi Chorwacja jest bardzo rozbudowaną gałęzią i można znaleźć mnóstwo rodzai łodzi.

Wynajem łodzi Chorwacja – rodzaje łodzi

Decydując się na czarter w Chorwacji mamy do dyspozycji takie jednostki pływające jak:

*łodzie jednokadłubowe

*katamarany

*łodzie motorowe

*gulety

*luksusowe łodzie motorowe

*RIB

Łodzie jednokadłubowe

   Wynajem łodzi Chorwacja, która jest łodzią jednokadłubową to zazwyczaj czarter jachtu. Jest to jednostka pływająca o napędzie żaglowym lub motorowy. Zazwyczaj jej przeznaczanie, zależne od konstrukcji, to łódź rekreacyjna lub turystyczna.

Katamarany

   Są to statki wodne, które mają dwa  kadłuby, połączone ze sobą na sztywno i umieszczone równolegle względem siebie. Są to statki występujące w różnych rozmiarach. Mogą to być jednostki napędzane za pomocą silnika jak i również żagli lub wioseł. Katamarany są jednym z rodzajów jachtów

Łodzie motorowe

   Małe jednostki pływające, które są zasilane silnikiem spalinowym są nazywane łodziami motorowymi, a potocznie motorówkami. Łodzie tego typu są przeznaczone do uprawiana żeglugi po wodach śródlądowych oraz morskich wodach przybrzeżnych.

Gulety

   Gulet jest tradycyjną turecką łodzią, która posiada dwa lub trzy maszty i jest wykonana z drewna.

Zalety rejsu po morzach Chorwacji

   Czarter łodzi w Chorwacji jest ciekawą opcją na spędzenie urlopu. Posiadanie łodzi na kilka dni umożliwia inne spojrzenie na chorwackie wyspy i wysepki oraz odnalezienie niezwykłych miejsc z dala od turystycznego zgiełku i zamieszania

   Wynajem łodzi Chorwacja to świetne rozwiązanie dla większej grupy ludzi spędzającej razem wakacje. Czas rejsu będzie niesamowitą przygodą z niezwykłymi krajobrazami. Odwiedzane w czasie rejsu klimatyczne miasteczka i wyspy Chorwacji pozwolą na przeżycie niezapomnianych chwil.

   Czarter łodzi umożliwia również uprawianie sportów wodnych takich jak nurkowanie czy też pływanie w morzu w czacie postoju łodzi.

Wynajem łodzi w Chorwacji
5 (100%) 1 vote