Drewniana muszka do garnituru – klasyka męskiego stroju

drewniana mucha

Muszka to ważny element stroju męskiego. Muszki stosunkowo niedawno pojawiły się na rynku, jednak obecnie są chętnie wybierane przez panów. W ostatnim czasie wielu z nich stawia na drewniane muszki.

 

Drewniana mucha – efektywne uzupełnienie męskiego ubrania

Na oficjalne wejścia wielu panów wybiera drewniane muchy. Muszka drewniana podkreśla staranność i elegancję stroju, dodaje klasy i stylu. Mogą być na niej umieszczane indywidualne wzory, co jeszcze dodatkowo podkreśla jej unikalny charakter, a panom daje możliwość wyrażania emocji, bycia zabawnym i podejścia z humorem do własnego stroju.

Zobacz: Drewniana mucha od Dekorak

Drewniana muszka do garnituru – alternatywa dla tradycyjnej muszki i krawatu

Drewniana mucha to nowość na rynku. Można jednak zauważyć, że coraz więcej panów po nią sięga. Obserwuje się ogólny trend powiększania akcesoriów męskich na różne okazje, w tym oficjalne i eleganckie wyjścia, śluby, bankiety itp. W tę modę wpisuje się drewniana muszka.

To ciekawa alternatywa dla krawata lub tradycyjnej muszki. Wersja drewniana spodoba się zwłaszcza indywidualistom, którzy mogą wybrać ozdobę w ciekawym kolorze, z efektywnym lub zabawnym wzorem.

 

Drewniana muszka w połączeniu z kalorycznym garniturem

Na wesela, wielkie wyjścia, eventy i bankiety muszka drewniana dobrze sprawdzi się w połączeniu  z tradycyjnym garniturem. Wiąże się to z faktem, że zachowuje kształt tradycyjnej muchy, a dzięki eleganckiemu wyglądowi z powodzeniem wpasowuje się w elegancką stylizację.

To też ciekawe rozwiązanie dla panów, którzy chcą wyjść poza schemat i stary, dobry krawat już im nie wystarczy. Mucha z drewna znajdująca się na gumce pozwoli nadać nowości i powiewu lekkości dla ich stylizacji.

Drewniana muszka może być nie tylko elementem stroju, ale też ulubionym gadżetem, a nawet czymś w rodzaju szczęśliwego talizmanu. Tym bardziej kiedy dopasuje się ją do swojego charakteru i osobowości. Wówczas może zająć efektywne miejsce w szafie i często gościć na męskiej szyi jako dodatek do garnituru, eleganckiej marynarki itp.

Drewniana muszka do garnituru – klasyka męskiego stroju
Oceń ten post